OPINIE – 3DVSN
 

#LEPIEJtrenowaćTRIATHLONniżNIE

Jarek Nowakowski


,,3 lata temu: dom, samochód biuro, samochód, dom. 
Teraz: -20kg, 400h treningu w roku, brak kontuzji, góra satysfakcji, walko o 5h w 1/2 Iron Man trwa. 
Pomiędzy: Współpraca z Dominikiem z TriDivision. Rozsądne Plany treningowe niegenerujące kontuzji , konsultacje techniczne i dietetyczne, bikefitting, wspólne treningi i wyjazdy grupowe na zawody, świetna atmosfera i zabawa. Amatorski sport dla ambitnych w najlepszym wydaniu. Rekomenduję z pełnym przekonaniem."

Maciej Romański


,,TriDivision to pełny profesjonalizm, świetna organizacja oraz indywidualne podejście do każdego zawodnika, dostosowanie planu treningowego do poziomu zaawansowania i celów sportowych. TriDivision to wspaniali ludzie i atmosfera wzajemnego wsparcia i motywacji.
TriDivision to wspólne treningi i obozy sportowe na najwyższym poziomie sportowym i organizacyjnym.
TriDivision to także, a może przede wszystkim, znakomita, doświadczona i pełna nowatorskich pomysłów kadra trenerska, dla której zdrowie zawodników jest równie ważne, co wyniki sportowe. Bardzo się cieszę, że do Was dołączyłem! Macie fantastyczną umiejętność zarażania pasją do sportu!"

Piotr Cygan


,,Przygodę z triathlonem rozpocząłem 8 lat temu, kiedy poznałem Marka. Po pierwszych zawodach czułem, że jest to sport-hobby-pasja dla mnie. Wtedy byłem sam. Teraz jestem jednym z wielu którzy poczuli to samo. Zaangażowani, profesjonalni trenerzy gwarantują realizację celu. 
Super towarzystwo zagwarantuje fajną zabawę."

Bartosz Gawryś


,,TriDivision to profesjonalny, pełen pasji zespół osób, który indywidualnie dopiera plany treningowe, a opieka trenerska jest na bardzo wysokim poziomie. Treningi i przygotowanie organizmu do łączonego wysiłku jakim jest triathlon są dobierane do poziomu zaawansowania zawodnika. 
Ja osobiście czuję się bardzo komfortowo i bezpiecznie, gdyż poza treningami biegu, pływania i roweru, obowiązkowo są wykonywane treningi mobility i odnowy, co zdecydowanie ma wpływ na formę, brak kontuzji czy też małą ilość niedyspozycji! 
Cieszę się, że jestem w Team 3DVSN.

Co najważniejsze, treningi grupowe z super ekipą sprawiają, że nawet jak się "nie chce" to trening zmienia Cię w lepszego Ja- Brawo Ty."

Bartosz Kaczor


,,TRI Division w moim odczuciu to profesjonalizm - indywidualne dopasowanie - atmosfera.
Profesjonalizm - trening trafiony w punkt,pomysłowy, szyty na miarę możliwości, rozwojowy. Indywidualne dopasowanie - wiem co mówię.. 2 małych dzieci, a jednak się da...  
Atmosfera - tego nie da się opisać to trzeba poczuć... prawdziwy team spirit."

Łukasz Urbasek


,,Jako 36 najszybszy Gliwiczanin i jako Trybun wszystkich prawdziwych mężczyzn, na co dzień tłamszonych przez kapitalizm; zwracam się z pytaniem, które pewnie każdy z Was zadaje sobie przed zaśnięciem: czy jeśli wyglądam jak galareta to czy tak już musi pozostać? Czy przez ostatnie lata zrobiłem coś wyjątkowego dla siebie, coś więcej niż pierwsze miejsce w Party Challenge na najszybciej wypite piwo? Wiem, że nie raz jest ciężko dokonać poważnych zmian, szczególnie tych które wiążą się ze zmianą nawyków, ale sprawa jest o wiele prostsza nie pewnie przypuszczasz! Żeby wykonać pierwszy krok trzeba sobie odpowiedzieć na jedno podstawowe pytanie: czy dzisiaj jest pierwszy dzień mojej największej turbo przygody ze sportem, mojej nowej religii, mojego nowego lepszego JA? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to adres jest tylko jeden: 3DVSN!"

Dawid Beil


,,Triathlon to dla mnie sposób na życie. Profesjonalne podejście ekipy 3DVSN powoduje, ze trenowanie staje bezpieczne i wydajne. Jestem z chłopakami od wielu lat i dzięki konsekwentnym i przemyślanym treningom wszystko to bez poważnych kontuzji i ze stałym progresem. Oprócz tego ogromna dawka motywacji i team spirit 🙂 Polecam każdemu kto zaczyna przygodę z triathlonem ale tez osobom, które chcą wspiąć się na wyższy poziom w sporcie !!!"

Grzegorz Dworaczek


,,Wszystko super, a najbardziej cieszą mnie 2 rzeczy:
1. Nominacja mojego trenera do KADRY NARODOWEJ (co świadczy o wiedzy, autorytecie w środowisku),
2. Rozwój trenerskich umiejętności Dominika i Natalii, a to się dzieje tak jak ma: harmonijnie, w przemyślany sposób.
I tu wiem co mówię, bo jako długoletni trener tenisa ziemnego też paru wychowałem i wiem jak skomplikowany i wielopłaszczyznowy to jest proces. 
Amen"

Grzegorz Strzała


,,TriDivision- Szkoła triatlonu która dba ponad wszystko o profesjonalne wyszkolenie amatorów i nie tylko, którzy zadeklarują chęć sprawdzenia się na arenach triatlonowych na każdym dystansie. Korzystając z usług TriDivision dostrzegłem, że na pierwszym planie stoi zdrowie i bezpieczeństwo, a następnie pokonywanie czasowych barier. Opieka trenerska dba nie tylko o kondycje fizyczną, ale również o kondycje psychiczną, co w sporcie wytrzymałościowym jakim jest triatlon jest piątą dyscypliną zaraz po pływaniu, kolarstwie, biegu, żywieniu."

Marek Bąk


,,Od sześciu lat zajmuję się czynnie sportem - bieganie - a od dwóch triathlonem.
Gdyby nie Tridivision prawdopodobnie nie doszedłbym do wyników, które uzyskałem.
Znając siebie, albo byłbym przetrenowany już na początku sezonu, albo złapałbym kontuzję. Chłopaki dbają o każdy szczegół począwszy od stabilizacji, techniki i motoryki ruchu, siły, a skończywszy na drobnych detalach jak trenowanie zmian czy bikefiting. Efekty są zdumiewające pomimo, iż czasem czuje się treningowy niedosyt. Ale wyniki świadczą same za siebie. Polecam wszystkim, którzy mają ambitne podejście do sportu."

>