TRENERZY – 3DVSN
 

TRENERZY

Marek, Dominik i Natalia to profesjonaliści,
którzy chcą zarażać innych swoją pasją.

Marek Olszewski

Absolwent studiów podyplomowych Przygotowania Motorycznego w Sportach Drużynowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 2005 roku zawodnik triathlonu (w tym starty w Reprezentacji Polski i w 1 Bundeslidze), a od 2012 roku trener triathlonu, od 2018 roku 2gi Trener Kadry Polski Elity w Triathlonie. Od 2012 roku - trener przygotowania psychomotorycznego (motorsport) oraz trener przygotowania motorycznego (w sportach olimpijskich).

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 • lata 2009 - 2012 Starty w barwach narodowych w Pucharach Europy w triathlonie na dystansie olimpijskim i sprinterskim.  
 • lata 2011 - 2012 - Starty w Bundeslidze w triathlonie na dystansie olimpijskim i sprinterskim.

Wyznacza cel i go osiąga. Nie pozwala żeby do jego życia wkradła się nuda. Szuka nowych pomysłów sportowych - nie stoi w miejscu i na każdym kroku stawia na rozwój. Praca - o ile można to tak nazwać - jest jego największą pasją. Wie, że ma ogromne możliwości dlatego stara się robić wszystko, by stać się najlepszy na świecie.

Domnik Pikorski

Absolwent studiów magisterskich Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz wykwalifikowany „Fitter” specjalizujący się w BikeFittingu. Od 2012 roku zawodnik triathlonu. Na początku swojej przygody przygotowywany przez Marka Olszewskigo. Obecnie czołowy zawodnik Polskich Age Group. Od 2014 roku trener triathlonu. 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 • 2015 - 2 miejsce klasyfikacji generalnej cyklu Garmin Iron Triathlon
 • 2016 - Mistrz Polski AG U24 w Crosstriathlonie, Chorzów
 • 2017 - Vice-Mistrz Polski Age Group Open Sprint, Susz
 • 2017 - 2 miejsce klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Age Group kategoria M20
 • 2018 - Mistrz Polski AG kategoria M25 Olimpijka, Kraśnik
 • 2018 - Brązowy medal Mistrzostw Polski Age Group Open Olimpijka, Kraśnik

Wykorzystując swoje doświadczenie startowe oraz wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki Dominik przygotowuje do startów innych triathlonistów. Ich osiągnięcia oraz wyniki poprawiane z sezonu na sezon dowodzą, że współpraca w realizacji wspólnych celów była i jest skuteczna.W pełni oddany i profesjonalny we współpracy z zawodnikami, czego nigdy pracą nie nazywa. Bardzo ambitny zawodnik i wymagający trener. 

Natalia Rypel

Studentka Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 2009 roku zawodnik triathlonu, natomiast od 2014 roku trener triathlonu, klasy II pływania oraz instruktor snowboardu.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 • 2012 - Mistrzyni Polski Seniorów w sztafecie damskiej
 • 2013 - Srebrny medal na Mistrzostwach Polski seniorów w sztafecie mieszanej
 • 2013 - Brązowy  medal na Mistrzostwach Polski w duathlonie kat. młodzieżowiec
 • 2015 - Brązowy medal a Mistrzostwach Polski w crosstriathlonie open
 • 2017 - 5 miejsce na Mistrzostwach Polski elity kobiet na dystansie 1/2 IM 

Doświadczenie i wiedzę, które zdobyła jako zawodnik triathlonu wykorzystuje w pracy jako trener. Szybko się uczy i rozwija. Jest pełna humoru i dystansu do siebie, a wokoło tworzy świetną atmosferę. Jako trener i zawodnik spełnia się w swoim ukochanym sporcie łącząc pasję i pracę z codziennymi obowiązkami.

>